Hakkımızda
İşmak 2006 yılında kurulmuştur, kurulduğu günden bu güne iş ve inşaat makineleri konusunda tecrübe ve deneyimlerini kull

İşmak 2006 yılında kurulmuştur, kurulduğu günden bu güne iş ve inşaat makineleri konusunda tecrübe ve deneyimlerini kullanarak bu gün sektörün önde gelen isimlerinden olmuştur. Ayrıca ikinci el makine alım, satımıyla da sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Deneyimli kadrosu, geniş araç parkı ve sahası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak  sektördeki en iyi hizmeti vermektedir.
 
İşmak, iş makinaları sektörünün her dalında geniş bir bilgi ve deneyim birikimine sahiptir. Yüksek bir profesyonellik çizgisinde, daima beklentilerinizi aşacak ölçülerde sunduğumuz ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz.
 
Sizi verdiğimiz hizmetleri sayfamızda incelemeye, yayınlarımıza göz atmaya ve her türlü sorularınız için bizimle doğrudan temas kurmaya davet ediyoruz.
 

BİZDEN HABERLER
Ücretsiz Keşif
Firmamızın referanslarını referanslarımız menüsünden görüntüleyebilir ve hakkımızda daha çok bilgi edinebilirsiniz. Bizi arayarak referanslarımız ve firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.
Ücretsiz Keşif
İşmak olarak kurulduğumuz günden bu yana düzenlenen sosyal sorumluluk projelerinde yeralıyor, destek veriyoruz. Eğer sizinde faaliyette olan projeleriniz var ve destek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.
Ücretsiz Keşif
Koronavirüs Bilim Kurulu, Kovid-19 ile mücadelede son durumu ve tedbirleri görüşmek üzere video konferans yöntemiyle toplandı. Toplantıda, Kovid-19 ile mücadelede son durum ile normalleşme sürecinde atılacak adımlar görü
Ücretsiz Keşif
Tecrübeli ekibimiz, iş makinalarınıza en iyi ve hızlı hizmeti vermek için çalışmaktadır. İş Makinalarınız bizimle emin ellerdedir. İşinde uzman profesyonel çalışma arkadaşlarımız iş makinalarınız için en kısa zamanda en
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
İletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz
Köseköy Sanayi Sitesi B Blok No:61 / Kartepe - Kocaeli
info@ismak.com.tr