HYUNDAİ

Anasayfa » HYUNDAİ
İş Makineleri 1985 yılında kurulmustur. 1995 yılına kadar sürekli gelişim göstererek 1997 yılında DNV tarafından ISO 14001 ile sertifikalandırılmıştır. 20024 finansal verilerine göre firmanın yıllık cirosu 8 milyar USD'dır. Bu rakamın 6,1 milyar USD'ı ihracata aittir.Dünya üzerinde toplam 26.000 çalışanı vardır.
 
Türkiye Ekskavatör ve Yükleyici pazarında iyi bir üne sahip olan HYUNDAI Ekskavatör ve Yükleyiciler tüm dünyada tanınan yaygın servis ve yedek parça ağına sahip komponentlerle imal dilmektedir.Cummins, Mitsubishi, Toshiba, Rexroth, ZF, HHI, Nabco gibi dünyaca ünlü ve kaliteli markalar Hyundai İş Makinalarının dizel motor, ana pompa, yürüyüş motoru, valf bloğu ve şanzımanlarında kullanılmaktadır. 
Seri kule dönüşü ve opersayon hızı, yüksek manevra kabiliyeti, düşük ses, rahat kullanım, orjinal kırıcı hattı, bom güvenli kilitleme valfi, mazot dolum pompası, bilgisayarlı kontrol modülü ve arıza tespit sistemi, klima ve kalorifer, deluxe radio kasetçalar, sıcak soğuk içecek dolabı, modern kabin ve kolay ulaşılabilir gövde yapısıyla HYUNDAI ekskavatörler, operatörlerin sürüş zevkini ve performansını artırırken makina sahiplerininde kalite, sağlamlık, dayanıklılık ve düşük fiyat gereksinimlerine cevap vermektedir. Belirtilen üstün özellikler HYUNDAI'yi en fazla tercih edilen ekskavatör durumuna getirmektedir.
 
Yeni HYUNDAI yükleyicilerse Cummins Motor, ZF şanzıman, yüksek operasyon hızları ve seri yükleme boşaltma, rahat kullanım, üstün bilgisayarlı kontrol modülü, arıza takip sistemi, acil durum direksiyon pompası, klima ve kalorifer, sıcak soğuk içecek dolabı, ROPS korumalı konforlu kabin, deluxe radio kasetçalar ve daha bir çok üstün özellikleri ile kullanıcıların ve makina sahiplerinin hergeçen gün daha fazla hayranlığını kazanmaktadır. 
HYUNDAI ekskavatör ver yükleyicileri kendini kanıtlamış ve bilhassa düşük bakım giderleri ve bol yedek parça özellikleri sayesinde sektörün aranılan markaları arasına girmiştir. 
Aynı şekilde Türkiye Forklift pazarında da söz sahibi olan HYUNDAI'nin pazardaki ürün gamı arasında 1,5 ton ile 7,0 ton arası dizel forkliftler, 1,5 ton ile 3,0 ton arası LPG'li forkliftler, 1,5 ton ile 2,5 ton arası akülü forkliftler ve 1,5 ton ile 4,0 ton arası akülü çekiciler bulunmaktadır. 2003 yılının ikinci yarısından itibaren HMF tarafından pazarlanmaya başlanan HYUNDAI forkliftler kısa zamanda yüksek bir pazar payına ulaşmıştır