HİZMETLERİMİZ

Anasayfa » HİZMETLERİMİZ

 

Hizmetlerimiz; İş Makinalarınızın satışı sonrasındaki en önemli aşama Servis ve Yedek Parça Hizmetidir.İşmak makina sanayi olarak müşterilerimize istedikleri her anda ister atölyemizde isterlerse yerinde servis anlayışı ile çalışmalarına destek vermek amacındayız.
DEVAMINI OKU
Yetkili servisi olduğumuz marka iş makinalarının ağır bakım, ağır bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tamamı alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla, olabilecek en kısa sürede iş makinalarınızın bakım ve onarımını tamamlayıp tarafınıza teslim ediyoruz.
DEVAMINI OKU
Yetkili servisi olduğumuz marka iş makinalarının makina revizyonu işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tamamı alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla, olabilecek en kısa sürede iş makinalarınızın reziyon işlemlerini tamamlayıp tarafınıza teslim ediyoruz.
DEVAMINI OKU
İhtiyaç duymanız durumunda siz değerli müşterilerimize kiralık iş makinası desteği sağlıyoruz. Kiralık iş makinaları konusunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.
DEVAMINI OKU
İşmak olarak 2. el makina alım satımını yapıyoruz. Satmak istediğiniz iş makinası yada almak istediğiniz iş makinaları varsa 2. el iş makinası konusunda size yardımcı oluyoruz.
DEVAMINI OKU